W Płocku przy ul. Kolegialnej 26 b.
Na zdjęciach w wersji do wywołania nie ma mojego logo.

Oczywiście! podczas wykonywania zdjęć rodzice są na wyciągnięcie ręki, bardzo często asekurują i pomagają w sesji – czuwają! a ja każdego Modela traktuję tak, jakbym miała na rękach własne dziecko. Bezpieczeństwo to podstawa!
Każda sesja, tak jak każde dziecko, jest inna, wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Dlatego też wszystko zależy od maleństwa, od jego humorku, od tego jak będzie pozował i ile razy trzeba będzie go nakarmić, przytulić czy przebrać. W związku z tym czas sesji może być różny. Raz może trwać 3 godziny, a innym razem 6 godzin – jednak czasu na fotografowanie mamy tyle, ile nasz mały model będzie go potrzebował.
Wszystkie akcesoria na zdjęciach typu: kocyki, koszyki, ubranka, czapeczki czy opaski są moją własnością. Wy ze swojej strony na sesję zabieracie ulubiony kocyk Maluszka, zestaw do przebierania i zapas pieluszek, picie W przypadku starszych bobasków – grzechotki, etc. Oczywiście inwencja twórcza i pomysły rodziców są jak najbardziej mile widziane.
W przypadku sesji noworodkowej na sesję najlepiej umówić się jeszcze przed pojawieniem się Maluszka na świecie.
Sesje bobasków, aby mieć pewność, że znajdę dla Was dogodny termin proponuję zapisywać przynajmniej miesiąc wcześniej.
Sesje noworodkowe najlepiej wykonywać do 20 dnia życia. Osobiście preferuję 7-14 dni. Wtedy to dziecko można ułożyć w ”słodkie” pozy które tak podobają się rodzicom. Dziecko w tym czasie dużo śpi, jest plastyczne, a pozy z życia płodowego nie są problemem.
Później lepiej już przyjechać z dzieckiem 3- miesięcznym, które uśmiecha się, potrafi unosić główkę. A dalej – to już każdy wiek jest dobry ?